Odżywka do rzęs NanolashZdecydowanie króluje wśród wszystkich dostępnych na rynku odżywek. Maksymalnie pogrubia rzęsy i zwiększa ich objętość. Pięknie je wydłuża i przyciemnia ich kolor, dlatego nawet gdy rano, zaraz po przebudzeniu występujemy bez makijażu nasze rzęsy wciąż wyglądają spektakularnie, nadając głębię spojrzeniu. Już po 15 dniach stosowania odżywki widać, jak wszystko się zmienia na lepsze. Piękniejemy w oczach!

Jak się jej używa?

Stosowanie tej odżywki do rzęs jest bardzo proste: wystarczy raz dziennie, wieczorem po dokładnym demakijażu twarzy sięgnąć po Nanolash i cieniutkim pędzelkiem dołączonym do odżywki wykonać sprawnie kreskę na górnej i dolnej powiece, tuż za linią rzęs. Bardzo ważna jest systematyczność. Nanolash należy stosować codziennie, ale nie sądzę, aby nastręczało to jakieś problemy. Wkrótce stanie się to zwyczajnym rytuałem, takim samym jak np. mycie zębów. Cała kuracja odżywką trwa około sześciu miesięcy i na tyle właśnie wystarcza opakowanie Nanolash. Warto jednak dodać, że nasze rzęsy staną się bezwstydnie piękne już po 15 dniach. W ciągu czterech tygodni odżywka pięknie wydłuży nasze rzęsy, a następne tygodnie służą podtrzymaniu i wzmocnieniu efektu pielęgnacji oraz stymulacji rzęs.

Po uzyskaniu zadowalających efektów odżywkę stosuje się po prostu 2-3 razy w tygodniu, aby zapewnić rzęsom optymalną ochronę, a one odwdzięczą się spektakularnym wyglądem.

W jaki sposób działa?

Odżywka do rzęs Nanolash wchłania się w skórę na powiece już po kilku sekundach, nie należy się więc obawiać, że spłynie i dostanie się do oczu. Wszystko zaczyna się dziać pod skórą: składniki odżywki wnikają głęboko w cebulki rzęs, a więc odżywają je od podstaw. To daje długotrwały efekt pięknych rzęs, które zaczynają rosnąć i są dodatkowo wzmocnione na zewnątrz: nie łamią się i nie wypadają.

Jaki daje efekt?

Odżywione, zdrowe, pogrubione i długie rzęsy już po dwóch tygodniach stosowania. Spektakularny efekt uzyskamy już po miesiącu używania odżywki. Nanolash dodatkowo zabezpieczy rzęsy przed uszkodzeniami i wypadaniem, nawilży je i delikatnie podkręci.

Co zawiera?

Skład odżywki jest miłym zaskoczeniem: Nanolash jest całkowicie bezpieczna, nie powoduje podrażnień ani alergii, mogą jej śmiało używać osoby noszące szkła kontaktowe. Naturalne składniki odżywki Nanolash (między innymi wyciąg ze świetlika) sprawiają, że mogą ją stosować osoby w każdym wieku, w tym także po chemioterapii. Brak efektów ubocznych zapewnionych przez liczne testy w wielu instytucjach badawczych (w tym również okulistycznych) daje nam pewność, że uzyskamy zamierzony efekt bez niemiłych niespodzianek i rozczarowań.

Jak wygląda?

Elegancko i estetycznie. Czarne, matowe opakowanie zawiera 3 ml odżywki. To kosmetyk wyglądający jak eyeliner: małe, okrągłe opakowanie wyposażone w cieniutki pędzelek. Odkręcamy je delikatnie, aby zawartość nie wyciekła nam na buteleczkę. Kosmetyk zapakowany jest dodatkowo w niewielkie kartonowe pudełko i opatrzony w elegancki, srebrny napis. Bez udziwnień i przesady- design kosmetyku stworzony jest z klasą, dla kobiet z klasą i tego samego możemy spodziewać się po działaniu Nanolash.

strona producenta: nanolash.pl

 

Ocena

Ocena 10 9
  • Ocena 9

Zalety

  • Szybki efekt bezwstydnie pięknych, grubych, gęstych i wydłużonych rzęs
  • Naturalny i w pełni bezpieczny skład
  • Żadnych skutków ubocznych
  • Długotrwała ochrona rzęs
  • Odżywienie i nawilżenie rzęs
  • Delikatne podkręcenie
  • Łatwa aplikacja
  • Elegancka matowo-czarna buteleczka

Wady

  • Dla niektórych osób wadą jest nieco wysoka cena Nanolash, ale jak twierdzi moja - ciężko doświadczona przez kosmetyczne eksperymenty- znajoma „jeśli coś jest zbyt tanie, natychmiast to odłóż i wyjdź”.