Idol LashAmerykańska firma Pacific Naturals znana jest z wypuszczania na rynek wysokiej klasy suplementów diety i kosmetyków. Jej produkty cieszą się dużym powodzeniem i skutecznością w działaniu. Odżywka do rzęs idol Lash wydłuża, przyciemnia i wzmacnia rzęsy.

Jak się jej używa?

Stosuje się ja wieczorem, po dokładnym usunięciu makijażu. Serum stosuje się tak, jak zwykły tusz do rzęs: rozprowadza na górnych i dolnych rzęsach). A potem zamyka się oczy i idzie spać, a odżywka pracuje podczas naszego snu. Trzeba pamiętać, aby unikać kontaktu serum z oczami.

Jeśli tak się stanie należy natychmiast przemyć oko dużą ilością wody.

W jaki sposób działa?

My śpimy, a odżywka wnika głęboko w nasze rzęsy poprawiając ich wygląd, pogrubia, wydłuża, podkręca i zagęszcza. Efekt ma być widoczny już po czterech tygodniach stosowania. Według badań klinicznych w instytucie firmy rzęsy zagęszczą się o 82% i urosną o 25%.

Jaki daje efekt?

Trochę martwi fakt, że wiele kobiet nie wypowiada się o tej odżywce w samych superlatywach. Odżywka do rzęs zbiera zarówno dobre jak i złe opinie. Kobiety często piszą o minimalnej, ledwo widocznej zmianie. Tymczasem efekty miały być naprawdę dobre i potwierdzone klinicznie. Może posiadaczki Idol Lash nie wykazały się dostateczną cierpliwością w używaniu produktu? Może po prostu Idol Lash nie daje korzyści, gdyż stosuje się ją wyłącznie na rzęsy, a odżywka nie wnika w głąb ich cebulek?

Co zawiera?

Serum nie zawiera żadnych substancji alergicznych ani szkodliwych. Głównym składnikiem jest hydrolizowana keratyna, która ma antystatyczną i błonotwórczą funkcję, odżywia skórę i włosy oraz utrzymuje wilgoć.

Jak wygląda?

Bardzo estetyczne, niebieskie pudełeczko kryje buteleczkę o tym samym kolorze. W buteleczce zamknięty jest zwykły pędzelek, taki sam jakiego używamy przy codziennym malowaniu rzęs. Należy często go czyścić, gdyż na tak dużej szczoteczce często gromadzą się zanieczyszczenia które osiadają na naszych rzęsach w ciągu całego dnia. Resztki kosmetyku zasychającego na szczoteczce również mogą powodować podrażnienia i uczulenia. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem byłby malutki pędzelek. Łatwo go utrzymać w czystości.

 

Ocena

Ocena 10 5
  • Ocena 5

Zalety

  • Gdy odżywka polubi nasze rzęsy efekt może być bardzo dobry
  • Estetyczne, ładne opakowanie
  • Miłośniczki spiralek do rzęs będą zadowolone z faktu, ze nakłada się ją tak samo jak zwykły tusz

Wady

  • Na niekorzyść odżywki działa jej cena, zwłaszcza, że odżywka wcale nie daje tak spektakularnych efektów. Idol Lash może ponadto powodować podrażnienia z powodu dużej, wymagającej ciągłego czyszczenia szczoteczki