Lashcode eyelash serum

Jedna z najbardziej skutecznych, dostępnych na rynku odżywek. Znacznie wydłuża, pogrubia rzęsy i zwiększa ich objętość. Przyciemnia włoski, nawilża i dodaje sprężystości Już w pierwszych tygodniach stosowania odżywki widać, jak bardzo poprawia się kondycja rzęs.

Jak się jej używa?

Stosowanie Lashcode Eyelash Serum jest bardzo proste: wystarczy raz dziennie, wieczorem po dokładnym demakijażu zaaplikować Lashcode cieniutkim pędzelkiem dołączonym do odżywki. Odżywkę nakładamy na powiekę tuż za linią rzęs.

Istotna jest systematyczność. Lashcode Eyelash Serum stosuje się codziennie, a po kilku tygodniach, gdy osiągniemy wymarzone rezultaty, wystarczy nakładać ją jedynie 2-3 razy w tygodniu. Duża pojemność Lashcode sprawia, że kosmetyk wystarczy na wiele miesięcy. Odżywka do rzęs wchłania się w skórę w kilka sekund, więc nie należy się więc obawiać, że spłynie i dostanie się do oka.

W jaki sposób działa?

Odżywka do rzęs Lashcode to wodniste, lekkie serum o doskonałej wchłanialności i maksymalnym stężeniu składników aktywnie wspierających porost rzęs. Wsiąka w skórę i dociera do cebulek po to, by je wzmocnić i pobudzić do pracy uśpione mieszki. Dzięki temu podwaja ilość rosnących rzęs, zagęszcza linię rzęs, pobudza je do wzrostu, zapobiega wypadaniu, regeneruje, wzmacnia strukturę i poprawia ich kondycję od korzenia.
Lashcode Eyelash Serum daje długotrwały efekt pięknych rzęs, które zaczynają rosnąć i są dodatkowo wzmocnione na zewnątrz: nie łamią się i nie wypadają.

Jaki daje efekt?

Odżywione, mocne, grubsze, zdrowe i długie rzęsy już po dwóch tygodniach stosowania – taki efekt dają tylko najlepsze odżywki na rynku. Lashcode Eyelash Serum jest bez wątpienia jedną z nich, jest wysoko oceniana przez użytkowników, ponieważ daje najlepsze efekty w najkrótszym czasie. Ta odżywka do rzęs dodatkowo zabezpieczy rzęsy przed uszkodzeniami i wypadaniem, nawilży je i delikatnie podkręci.

Co zawiera?

Lashcode Eyelash Serum to najwyższej klasy składniki, o idealnych proporcjach. Mistrzowski skład, szereg cennych substancji idealnie współgrających z cyklem życia rzęs, silnie odżywiających i stymulujących.
Odżywka jest całkowicie bezpieczna dla rzęs, nie powoduje podrażnień ani alergii, mogą jej śmiało używać osoby noszące szkła kontaktowe. Jest przebadana dermatologicznie i oftalmologicznie.

Jak wygląda?

Elegancko i estetycznie. To piękne opakowanie, które świadczy o trosce o produkt. Idealnie nadaje się też na prezent, ponieważ robi wrażenie i wygląda bardzo designersko. Odżywka Lashcode jest nie tylko pięknie wydana: opakowanie jest też solidne, trwałe, nie ściera się i nie pęknie nawet przy upadku na podłogę. Doskonały ociekacz sprawia, że Lashcode Eyelash Serum
nie rozleje się w kosmetyczce. Pędzelek jest trwały, doskonale ukształtowany, o miękkim włosiu, nie niszczy się nawet po kilku miesiącach.

Ma jakieś wady?

Dla niektórych osób wadą jest cena, ale wiele osób twierdzi też, ze w porównaniu z innymi, niej skutecznymi odżywkami cena jest bardzo sprawiedliwa. Należy też pamiętać, że Lashcode Eyelash Serum
ma nieco większą pojemność niż jej „koleżanki” do spraw rzęs.

Podsumujmy zalety

  • Szybkie efekty
  • Zdrowe, grube, gęste i długie rzęsy
  • Doskonały, bezpieczny skład
  • Skuteczna ochrona rzęs przed zniszczeniem
  • Odżywia i nawilża rzęsy
  • Delikatnie podkręca, przyciemna rzęsy
  • Łatwa aplikacja
  • Elegancka i designerska
  • Duża pojemność

 

strona producenta: lashcode.pl

 

Ocena

Ocena 10 9
  • 8.9 9