RapidlashTa odżywka to bomba witaminowa uzbrojona dodatkowo w peptydy i proteiny, aby pielęgnować nie tylko rzęsy, ale również brwi. Ponadto produkt ma za zadanie wygładzić i rozjaśnić skórę na powiekach. Piękniejsze rzęsy, zadbane powieki i młodsze spojrzenie. Czy to możliwe?

Jak się jej używa?

Aplikuje się ją według- standardowych już- sposobów sprawdzonych niemal we wszystkich odżywkach do rzęs. Cienkim pędzelkiem nanosimy delikatnie odżywkę na oczyszczoną skórę powiek tworząc tuż a linią rzęs cienki pasek, który szybko się wchłania.

W jaki sposób działa?

Witaminy, proteiny i peptydy wnikają głęboko w cebulki rzęs zapewniając im odpowiednie nawilżenie, stymulując wzrost i piękny wygląd, odżywiając przy tym jednocześnie skórę na powiekach, rozjaśniając ją i wygładzając.

Rapidlash pielęgnuje również brwi zapewniając im odpowiednie nawilżenie i pozostawiając w kondycji.

Jaki daje efekt?

Po sześciu tygodniach stosowania rzęsy mają stać się dłuższe, grubsze i gęstsze, skóra na powiekach odżywiona i wygładzona, a brwi zadbane i nawilżone.

Odżywka rzeczywiście powoduje lekki wzrost rzęs i sprawia, że lekko podkręcają się i ciemnieją. Nie widać tego jednak szybko i trzeba wykazać się cierpliwością, aby zobaczyć wymierne efekty na naszych rzęsach. Brwi po całej nocy działania odżywki wyglądają na odżywione, ale ten efekt zanika niestety w ciągu dnia i po wieczornym makijażu wyglądają jak zwykle, nawet po długim, wielotygodniowym stosowaniu.

Co zawiera?

Odżywka zawiera bardzo łagodnie działające składniki (głównie polipeptydy oraz szereg witamin) które po dłuższym czasie dadzą efekt lekkiego wydłużenia i podkręcenia rzęs. Stanowi ona swego rodzaju koktajl witaminowy dla brwi, rzęs i powiek sukcesywnie je odżywiając.

 

Ocena

Ocena 10 7
  • Ocena 7

Zalety

  • Witaminowa bomba dla rzęs i powiek
  • Łagodna
  • Bardzo poprawia kondycję rzęs
  • Odżywia i wygładza skórę na powiekach

Wady

  • Efekty stosowania Rapidlash są są dosyć krótkotrwałe i nie tak spektakularne, jak przy innych odżywkach, wobec czego jej cena mogłaby być zdecydowanie niższa
  • Na ładne rzęsy trzeba długo czekać i wykazać się sporą dozą cierpliwości