ODŻYWKA DO RZĘS JOANNA MULTILASHESMultiLashes to odżywka wydawana przez polską firmę Joanna – jest to marka z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w zakresie kosmetyków do makijażu. Joanna postawiła na pielęgnację i wzorując się na światowych trendach, wydała serum do rzęs MultiLashes.

Jak się jej używa?

MultiLashes powinna być stosowana tak, jak każde inne serum do rzęs: wieczorem, po dokładnym demakijażu, należy zaaplikować odżywkę na powiekę tuż za linią rzęs. Pędzelek jest dosyć topornie wykonany, a jego trzonek jest wąski, wobec czego odżywka MultiLashes sprawia problemy podczas aplikacji.

W jaki sposób działa?

MultiLashes nałożona na skórę powiek wnika do wnętrza i odżywia cebulki włosów, dzięki czemu rzęsy zyskują ochronę i wzmocnienie, przestają wypadać w nadmiarze i zyskują świetną kondycję. Odżywka sprawdzi się u osób po przebytej chorobie, odżywi rzęsy cienkie i krótkie, przesuszone i łamliwe.

Jaki daje efekt?

Po kilku miesiącach stosowania serum widać wyraźnie, ze MultiLashes nie tylko odżywiła rzęsy, ale również przyczyniła się do ich wzrostu. Włoski stają się elastyczne, nie wypadają i nie zostają na waciku podczas codziennego demakijażu.

MultiLashes przyciemnia rzęsy i dzięki temu wyglądają one na długie i zadbane.

Co zawiera?

MultiLashes zawiera bimatoprost, znacznie wpływający na wygląd rzęs i intensyfikujący je. Jest to farmaceutyk stosowany często w okulistyce. Bimatoprost w znaczniej mierze odpowiada za wygląd i wzrost rzęs, po kilku miesiącach stosowania odżywki MultiLashes włoski mają szansę urosnąć dłuższe. Do składników pielęgnujących rzęsy nalezą: odmładzający kwas hialuronowy, ochronny panthenol oraz upiększające proteiny jedwabiu. Dzięki tym składnikom odżywka do rzęs MultiLashes stanowi doskonalą kurację wzmacniającą osłabione włoski.

Jak wygląda?

MultiLashes to odżywka zamknięta w stożkowej buteleczce, zwężającej się ku górze. Jej zwieńczenie jest jednocześnie rączką aplikatora. Tak wąskim trzonkiem niezwykle trudno jest nałożyć poprawnie serum. MultiLashes ma 4 ml i aby doczekać się całkowitego, satysfakcjonującego wyglądu rzęs należy zużyć co najmniej 3 buteleczki odżywki.

Ocena

Ocena 10 3
  • Ocena 3

Zalety

  • Jako gratis do każdego opakowania odżywki dostajemy zalotkę w prezencie, aby podkręcić wzmocnione rzęsy
  • Odżywia, przyciemnia i wydłuża
  • Szereg składników pielęgnacyjnych, które wspomagają kurację
  • Praktyczne opakowanie z cienkim aplikatorem

Wady

  • Niska cena równa się niska jakość, na co uwagę zwraca bardzo wiele zawiedzionych kuracją konsumentek
  • Na pierwsze zauważalne efekty trzeba czekać nawet do 12 tygodni, co jest bardzo długim czasem oczekiwania w porównaniu do konkurencyjnych produktów