NeulashOdżywka Neulash przeznaczona jest dla wszystkich, którzy mają słabe, łamliwe, krótkie i zniszczone wszelkimi zabiegami lub chorobami rzęsy. Warto ją stosować nawet wtedy, gdy rzęsy były farbowane henną. Odżywka do rzęs jest bezbarwna, dlatego mogą jej również używać mężczyźni.

Jak się jej używa?

Odżywkę nakładamy cieniutkim pędzelkiem tuż za linią rzęs. Nanosimy ją jednym, szybkim, zdecydowanym ruchem i czekamy, aż produkt się wchłonie. Najlepiej robić to wieczorem. Wystarczy używać jej raz dziennie. Po aplikacji odżywki czuć delikatne mrowienie na powiece. To efekt wnikania aktywnych składników głęboko w powiekę aż do cebulek włosa, dlatego najlepiej robić to wieczorem, aby nie odczuć tego dyskomfortu w ciągu dnia i nie rozpraszać swojej uwagi.

W jaki sposób działa?

Aktywne i naturalne składniki Neulash wnikają głęboko w powiekę, docierają do mieszków włosa i powodują jego wzrost. Odżywka działa najlepiej podczas snu, na dobrze oczyszczoną z makijażu skórę.

To dlatego, że musi mieć ona swobodny, nie zakłócony działaniem innych preparatów dostęp do korzeni naszych rzęs, czyli do ich cebulek.

Jaki daje efekt?

Odżywka przede wszystkim wzmacnia rzęsy. Stają się one grubsze i lepiej nawilżone, nie łamią się i nie kruszą. Producent zapewnia, że znacznie się wydłużą, ale jest to obietnica na wyrost. Rzęsy niestety nie stają się dłuższe, jednak przez to, że nasze- dotychczas białe i ledwo widoczne końcówki rzęs- nabierają ciemnego koloru wydaje się, że są dłuższe. Jest to jednak efekt czysto wizualny. Taki sam efekt daje nam pomalowanie rzęs tuszem.

Co zawiera?

Miłym zaskoczeniem jest to, że Neulash zawiera kilka naturalnych substancji. Należą do nich między innymi: ekstrakt z pestek dyni, biotyna, allantoina oraz panthenol i olej sojowy.

Są to łagodne składniki i takie samo będzie działanie odżywki. Nie należy zatem spodziewać się po niej spektakularnych efektów, to jak miły, witaminowy i odżywczy zabieg dla naszych rzęs.

Jak wygląda?

Neulash Ma bardzo ładną oprawę: srebrną, z efektywnymi wyżłobieniami na buteleczce. Wygląda bardzo ładnie i ekskluzywnie Pudełeczko jest dosyć duże i białe, a odżywka występuje w dwóch wersjach: 3,2 ml lub 6 ml.

Ocena

Ocena 10 5
  • Ocena 5

Zalety

  • Ładne, ekskluzywne opakowanie
  • Nagromadzenie naturalnych składników
  • Efekt nawilżenia i nabłyszczenia rzęs
  • Przyciemnienie rzęs

Wady

  • Do wad niezaprzeczalnie należy długie oczekiwanie na efekty, które w dodatku są niewspółmierne do tego, czego oczekiwalibyśmy od takiej odżywki. Ogólnie Neulash nabłyszcza, przyciemnia i nawilża rzęsy i na tym kończą się jej dobroczynne działanie. Nie opłaca się kupować małej buteleczki, gdyż na te nikłe efekty czeka się dosyć długo (aż pięć miesięcy ciągłego stosowania preparatu) i trzeba w tym celu zużyć dużo więcej preparatu niż 3 ml