RevitalashTa odżywka to zdobywczyni wielu nagród, m.in. „Prix de Beaute” – nagrody wręczanej przez magazyn Cosmopolitan oraz amerykańskiej nagrody American Spa Professional’s Choice Awards. Zgromadzone trofea czynią Revitolash godnym zaufania preparatem, zajmującym trzecie miejsce na podium odżywek i preparatów do rzęs. Zaufało jej już mnóstwo kobiet, przez co zdobyła ona wiele pozytywnych opinii.

Jak się jej używa?

Odżywka ma maleńki pędzelek, za pomocą którego wieczorem, po dokładnym demakijażu oczu i całej twarzy nanosimy ją za tuz za linią rzęs robiąc jednym delikatnym ruchem (zupełnie tak, jakbyśmy malowały kreskę eye-linerem). Produkt dosyć szybko się wchłania i przenika w głąb skóry podczas snu.

W jaki sposób działa?

Revitolash wnikając w skórę dostarcza rzęsom drogocennych składników, aktywuje mieszki włosowe co stymuluje ich wzrost i zagęszcza rzęsy jednocześnie odżywiając je tak, aby nie były osłabione i łamliwe.

Jaki daje efekt?

Pierwsze efekty stosowania odżywki są widoczne już po trzech tygodniach. Rzęsy stają się nawilżone, dłuższe i pogrubione, a przy tym delikatnie podkręcone.

Całkowity, zadowalający efekt uzyska się natomiast po około sześciu tygodniach stosowania. Wówczas wystarczy stosować odżywkę co kilka dni, aby zapewnić im dalszą ochronę i niejako profilaktykę. Rzęsy są pięknie podkręcone i zagęszczone, rezultaty utrzymują się dosyć długi czas po zakończeniu kuracji.

Co zawiera?

Twórcą receptury Revitalash jest dr Michał Brinkenhoff. Stworzył ją niejako z… miłości, chcąc pomóc swojej żonie odzyskać piękne rzęsy uszkodzone po długim i inwazyjnym leczeniem. Odżywka oprócz chemicznie pozyskanych substancji zawiera również wiele składników opartych na wyciągach z kwiatów i roślin.

Jak wygląda?

Revitalash wygląda jak tusz do rzęs. Zamknięta jest w eleganckim, srebrnym opakowaniu zawierającym cieniutki pędzelek do aplikacji odżywki. Ma bardzo estetyczne opakowanie, które przyciąga wzrok.

 

Ocena

Ocena 10 7
  • Ocena 7

Zalety

  • Zyskała wiele nagród
  • Zdobyła zaufanie kobiet na świecie
  • Pogrubia, wydłuża i wzmacnia rzęsy
  • Efekt daje się zauważyć już po trzech tygodniach

Wady

  • Niektóre kobiety po użyciu odzywki skarzą się, że odczuwają niepokojące mrowienie, inne zaś zauważają lekkie zaczerwienienie powiek. Efekt ten powinien zniknąć po kilku dniach.
  • Cena odżywki jest niestety wysoka w porównaniu do tego, co potrafią i oferują inne odżywki do rzęs.